BOTKI CZARNE CAPRICE M2641041

Nowy produkt

Ocieplane botki damskie Caprice z naturalnej skóry w kolorze czarnym. Wnętrze oraz wkładka wełniana. Miękka i ciepła wyściółka zapewni Ci komfort, wygodę i ochronę przed zimnem w chłodniejsze dni. Obuwie o powiększonej tęgości H. Wkładka z systemem Caprice OnAir, jest to specjalna konstrukcja górnej części podeszwy i wkładki.

Więcej szczegółów

539 zł brutto

-60 zł

599 zł brutto

Opis

KolorCZARNY
MateriałSKÓRA NATURALNA LICOWA
CholewkaSKÓRA NATURALNA LICOWA
Materiał podeszwyWYSOKOGATUNKOWETWORZYWO
Materiał obcasaWYSOKOGATUNKOWETWORZYWO
Wysokość obcasa3CM
Czas realizacjiNATYCHMIAST
WnętrzeTKANINA
WkładkaTKANINA
Wysokość całkowita buta28CM
TęgośćG
ZapięcieSUWAK
ProducentCAPRICE
SezonZIMA
Wyciągana wkładkaNIE
WODOODPORNOŚĆNIE

Więcej informacji

Wprowadzając walking on air firma Caprice udowodniła, że możliwe jest stworzenie obuwia, które likwiduje skutki pocenia latem i ogrzewa stopy zimą. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji górnej części podeszwy i wkładki oraz systemowi kilkuset mikrozbiorniczków. Tylko 30% powierzchni stopy ma bezpośredni kontakt z wkładką. 70% powierzchni stopy pozostaje zawieszone w powietrzu. A powietrze, jak powszechnie wiadomo jest doskonałym izolatorem.

Niskie temperatury oddziałujące na podeszwę, nie oddziałują jednocześnie na stopę – na przeszkodzie staje kilkumilimetrowa warstwa powietrza, która ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała. Jeśli obuwie jest noszone przy wysokich temperaturach, mikrokropelki potu są odprowadzane do niewielkich zbiorniczków, osadzając się na ich ściankach. Zapobiega to poceniu stopy a także nieprzyjemnemu zapachowi obuwia, gdyż wilgoć nie wnika we wkładkę czy podeszwę – odparowuje ze ścianek mikrozbiorniczków na krótko po zdjęciu obuwia.

Produkty powiązane